Medinės vaikų žaidimų aikštelės – priežiūra ir remontas

Medinės vaikų žaidimų aikštelės. Šiandiena nori skirti laiko pakalbėti apie medinių žaidimo aikštelių priežiūrą ir remontus. Taip pat tenka sulaukti iš klientų klausimų apie garantiją, tai visas garantines sąlygas galite rasti prie kiekvieno mūsų produkto elektroninėje parduotuvėje, tačiau trumpai, pačius pagrindinius aspektus aptarsime ir dabar.

Medinės vaikų žaidimų aikštelės

Medinės vaikų žaidimų aikštelės

Taigi, medinės vaikų žaidimų aiksteles MazylioPalepe.lt, kadangi yra gaminamos iš natūralios medienos, reikalauja ir priežiūros. Nors į Jūsų kiemą jau atkeliauja visiškai paruoštos naudojimui ir pirmąjį sezoną nereikia su jomis nieko daryti. Tačiau sekantiems metams ir ateinantiems kitiems sezonams, mūsų rekomendacija yra medinę žaidimų aikštelę per metus vieną ar du kartus iš naujo impregnuoti. Tai daroma lauko apdailai skirtais impregnantais, tai labai svarbu jeigu norite jog medinė žaidimų aikštelė Jums tarnautų kuo ilgiau.

Naudinga pasidomėti:

Visgi medis laikomas lauke, įvairiausiomis sąlygomis, dėl to jam reikia šiek tiek pagalbos. Norint, kad visas tas lauko išdaigas sėkmingai atlaikytų, teks minimaliai pasidarbuoti įtraukiant vaikus. Taip pat mūsų rekomendacija nestatyti gėlių vazonų ant medinių dalių, visgi jeigu tai bus laistomas nuolat augalas, medinis visada bus drėgmėje, nes iš po apačios vis tiek vazonas sušlampa ir gaunasi jog nuolatos medis mirksta, tad tikėtina jog tai gali paveikti medinės žaidimų aikštelės vaikams gyvavimo trukmę ir nuo to medinis toje vietoje gali pradėti pelyti.

Medinių aikštelių vaikams garantija

Trumpai apie medinių žaidimų aikštelių garantijas. Jos suteikiamos dvejiems metams, tačiau kokios pagrindinės sąlygos, už kurias atsakingas klientas? Taigi garantija galioja tais atvejais jeigu klientas laikėsi mūsų rekomendacijų: namelis buvo surinktas pagal instrukciją, o vaikų amžius ir maksimalus leistinas svoris nebuvo viršytas. Medinės žaidimų aikštelės pritaikytos buitiniam naudojimui, jos nėra pritaikytos viešam naudojimui, tad nesilaikant šios sąlygos garantija taip pat nebus suteikiama.

Todėl rekomenduojame tam jog nekiltų nesusipratimų, atidžiai perskaityti garantines sąlygas mūsų elektroninėje parduotuvėje bei atsakingai surinkti medinę žaidimų aikštelę vaikams pagal visas pateikiamas instrukcijas ir gamintojo nurodymus. Jeigu iškyla papildomų klausimų visuomet tiek dėl garantijos, tiek dėl surinkimo instrukcijos galite tiesiogiai kreiptis į mus. Atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus ir padėsime išspręsti visas susidariusias situacijas.

Taigi, svarbus saugus vaikų žaidimas medinėje aikštelėje, todėl mažiau supratingus kleckiukus teks šiek tiek prižiūrėti 🙂

Straipsniu talpinimas