Bakterijos kanalizacijai ir profilaktikai, ir problemų sprendimui

Bakterijos kanalizacijai ir profilaktikai, ir problemų sprendimui

Dažnas individualaus namo savininkas linkęs galvoti, kad, jei nuotėkų valymo įrenginiai yra nauji, prižiūrėti jų nereikia ir klysta, nes naujų įrenginių nereikia taip intensyviai tikrinti kaip kurį laiką jau naudojamus, bet profilaktika privalo būti atliekama.

Bakterijos kanalizacijai

Mūsų buityje naudojami produktai, iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad nėra pavojingi, mums gal būt ir ne, bet Jūsų nuotėkų sistemoms, visada. Juk į sanitarinius ar nuotėkų mazgus kasdien patenka nuotėkos, kuriose pilna ir organinių, ir cheminių priemonių, kurios patekusios į sistemą pradeda jungtis į visiškai kitokius darinius ir junginius, kurie jau nebėra tokie naudingi mums, o ir įrenginiams nėra patys geidžiamiausi. Į nuotėkų sistemą patekusios nuotėkos su organinėmis bei cheminėmis medžiagomis pradeda sąveikauti tarpusavyje, dažnai prilimpa prie nuotėkų vamzdyno sienelių, taip pradėdamos vieną iš pagrindinių procesų sistemos darbo stabdyme – nuotėkų pralaidumo mažinimą. Kaip visa tai vyksta? Nuotėkose dažnai būna įvairių medžiagų, maisto likučių, riebalų ar kitokių organinių medžiagų, taip pat, plaunant indus, su organinėmis medžiagomis į sistemą patenka ir įvairios cheminės medžiagos, tai yra indų plovikliai, skelbimo bei grindų plovimo priemonės ir visa tai, sistemoje tampa priemonėmis, kurios įjungia atvirkštinę reakciją, kuri palaipsniui, jei tinkamai neprižiūrėti sistemos, pamažu atsisuka prieš pačią sistemą.

 

Taip pat skaitykite:

 

Tokias sistemas privalu prižiūrėti ir nesvarbu, nuotėkų valymo įrenginiai yra sumontuoti naujai, ar sistema naudojama jau seniai. Bet kokiu atveju sistema pati pradeda duoti įvairius ženklus, kad joje vyksta nebe malonūs procesai. Tai yra, kai pradedamas jausti nemalonus kvapas tiek lauke prie sistemos, tiek pačiuose namuose, jau verta susirūpinti ar tinkamą priežiūros priemonę naudojate, ar išvis ją naudojate. Žinoma, dėl kvapo neverta visko mesti ir pradėti ieškoti priežasčių, nes jos ir taip aiškios – Jūsų nuotėkų sistemoje apsigyveno blogosios bakterijos, kurios prilipusios prie vamzdyno sienelių pradeda daugintis ne taip kaip rodo reklamose, šiek tiek lėčiau, bet esmė yra ta, kad jos pradėjo karaliauti. Todėl verta susirūpinti ir suprasti, kad sistema buvo netinkamai prižiūrima.

Tokių sistemų priežiūrai yra gaminamos įvairios priemonės, bet pačios geriausios yra natūralių fermentų bakterijos kanalizacijoms, kurios visiškai nekenksmingos visoms sistemos ir kas svarbiausia, jos yra draugiškos gamtai. Todėl bakterijos kanalizacijai yra reikalingos sistemai nuo pat jos paleidimo pradžios, nes nuotekose skaido tiek organinius, tiek cheminius junginius, neleisdamos joms lipti prie vamzdynų sienelių, taip trukdydamos atsirasti nemaloniems kvapams ir įsikaraliauti blogosioms bakterijoms Jūsų nuotėkų valymo įrenginiuose.

Taigi, bakterijos kanalizacijoms turi būti patalpinamos jau nuo pirmųjų sistemos paleidimo minučių ir Jūsų įrenginiai dirbs ilgai bei sklandžiai daug ilgesnį laikotarpį ir be jokių staigmenų bei netikėtumų buityje.

Straipsnis parašytas: 2014-11-12